Wiele produktów alu-frost znalazło uznanie w oczach zagranicznych odbiorców. Mamy swoich stałych odbiorców zarówno na wschodzie jak i na zachodzie Europy. Naszymi kontrahentami są głównie firmy zamawiające w Sowlanach akcesoria samochodowe i korzystające z usługi cięcia laserem.

nakładki Hyundai i10 III_2020-_07-5505

nakładki do Hyundai

Nakładki na zderzaki i progi cenione za precyzję wykonania

Ponad 70 proc. nakładek na zderzaki i progi samochodowe produkowanych w naszym zakładzie trafia na zachód Europy. Największym zachodnim odbiorcą jest Holandia. Nasze akcesoria samochodowe kupują też firmy z Czech, Słowacji, Niemiec. Współpracujemy także z koncernem z Tajwanu. Kilkakrotnie w ciągu roku realizujemy duże zamówienia na nakładki na zderzaki i progi od kontrahenta z Rosji. Akcesoria samochodowe alu-frost trafiają tam do dużych lokalnych hurtowni, skąd dystrybuowane są po całym regionie.

Hyundai i10 III_2020-_07-5505_2

Nakładka z folią karbonową 

Regularność i rosnąca sukcesywnie wielkość zamówień wskazują na to, że cieszą się tam dużym wzięciem. Nasi zagraniczni odbiorcy podkreślają, że głównym atutem produktów alu-frost jest precyzja, estetyka wykonania i szybki czas realizacji. Zwracają uwagę na to, że nakładki są doskonale dopasowane do określonych modeli samochodów, także tych najnowszych, które dopiero niedawno trafiły do salonów samochodowych.

Cięcie laserem elementów

Świetnie prognozy na zagraniczny rozwój ma też inny sektor naszej działalności – cięcie laserem.

Często otrzymujemy zamówienia na wykonanie półproduktu, będącego tylko składową jakiegoś większego obiektu czy urządzenia, które ostateczną formę otrzymuje dopiero w kraju produkcji. Ostatnio wycinamy laserem elementy, stanowiące część tabliczki na motocykl. Wykonujemy je dla firmy motoryzacyjnej z Niemiec.

Odkąd dysponujemy jedną z najnowocześniejszych na świecie wycinarek Mazaka, możemy podejmować się naprawdę trudnych i bardzo różnorodnych zleceń. Jesteśmy pewni, że wiele z nich będzie pochodzić z zagranicy.