Trwa boom w branży nieruchomości. Polacy kupują domy. Najchętniej z ogrodem. Podczas pandemii i lockdownów okazało się, że zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie może uratować duży taras, ogródek, czy “chatka” za miastem. W tym roku nie wybieramy się raczej na urlop za granicę. Ale, aby spędzić wygodnie i niezapomniane wakacje we własnym ogrodzie czy na daczy za miastem należy je odpowiednio przygotować. Z całą pewnością musi tam być miejsce ogniskowe na nocne Polaków rozmowy.

Palenisko na ognisko i nocne Polaków rozmowy

Palenisko na ognisko i nocne Polaków rozmowy

Alu-frost wypuściło właśnie serię palenisk ogrodowych, które sprawią, że rozpalanie wieczornego ognia stanie się nie tylko łatwe, ale też przyjemne i bezpieczniejsze. Nasze nowe produkty wyróżnia estetyka i funkcjonalność. Uważamy, że paleniska ogrodowe wyszły nam tak dobrze, że warto się nimi pochwalić!

palenisko orogodowe

palenisko ogrodowe alu-frost

Atuty palenisk ogrodowych alu-frost:

  • SOLIDNOŚĆ! Paleniska wycinamy z surowej stali o grubości 4-6 mm. Materiał ten zapewnia dużą trwałość i bezpieczeństwo.
  • RÓŻNORODNOŚĆ! Na razie mamy w ofercie 7 modeli, ale zainteresowanie produktem jest tak duże, że projektujemy kolejne. Różnią się od siebie głównie wielkością, a także konstrukcją, ornamentyką i wykończeniem. Od tego zależy ich cena. Małe palenisko, które zmieści się na tarasie kosztuje 320 zł. https://alaser.pl/paleniska-ogrodowe/1736-palenisko-ogrodowe-pa2.html Za duże, w kształcie kuli, o wysokości ponad 60 cm należy zapłacić już 2860 zł. https://alaser.pl/paleniska-ogrodowe/1737-palenisko-ogrodowe-pa2.html
  • ESTETYKA! Ognisko to nie jest rzecz pierwszej potrzeby, ale jak uprzyjemnia życie! Dlatego postaraliśmy się, aby nasze paleniska były po prostu ładne i trafiały w różne gusta. Są więc konstrukcje bardzo proste, minimalistyczne, przypominające niski stół, przy którym można się wygodnie rozsiąść https://alaser.pl/paleniska-ogrodowe/1735-palenisko-ogrodowe-pa2.html . Ale oferujemy też modele bardziej ozdobne, np. w kształcie skrzyni z wyciętymi laserem dekoracyjnymi detalami https://alaser.pl/paleniska-ogrodowe/1740-palenisko-ogrodowe-pa2.html. Także sam materiał jest wdzięczny. Surowa stal się utlenia, ale rudawe smugi tylko przydają palenisku naturalnego wyglądu.
  • FUNKCJONALNOŚĆ! Palenisko ma zapewnić przede wszystkim bezpieczne ogniskowanie. Ale niedawno opracowaliśmy ruszt, który ustawiony nad paleniskiem pozwala też użytkownikom na grillowanie i biesiadowanie.
  • ŁATWY MONTAŻ I DEMONTAŻ! Palenisko ogrodowe alu-frost składa się z kilku prostych elementów. Można je złożyć samodzielnie. Nie wymaga to użycia dodatkowych narzędzi ani nie zajmuje wiele czasu. Co ważne pod koniec sezonu można je równie szybko zdemontować i spakować. Rozłożone zajmuje bardzo mało miejsca.
  • BEZPIECZEŃSTWO! To główny cel, którym się kierowaliśmy projektując nasze paleniska ogrodowe. Ich konstrukcja i użyty materiał pozwala na kontrolowanie ogniska i szybkie jego ugaszenie. Przypominamy jednak, że zawsze należy zachować odpowiednią odległość od elementów łatwopalnych i ustawiać palenisko na niepalnym podłożu.

Ogień musi płonąć!

Lato w Polsce bywa kapryśne. Jednak niezależnie od tego czy będzie świeciło słońce czy lał deszcz trudno wyobrazić sobie wakacyjne wieczory bez prawdziwego, żywego ognia. Zbliża on do siebie ludzi, ułatwia zwierzenia, a energia płomienia zasila nas na resztę roku. Palenisko ogrodowe zaprojektowane w alu-frost podnosi narodowe tradycje ogniskowe na wyższy poziom 😉 Życzymy, by wspólnie, letnie wieczory przy ogniu rozgrzewały i dawały wszystkim tylko pozytywne emocje.

małe palenisko

Małe palenisko