Pandemia nie odpuszcza i wygląda na to, że kolejną wiosnę spędzimy zamknięci w domach. Oczywiście zachęca to do urządzania i modyfikowania przestrzeni, w której musimy zmieścić się z biurem, szkołą, kuchnią, a zdeterminowani nawet z siłownią. Alu-frost przychodzi i tu z pomocą. Proponuje cięte laserem panele na wymiar oraz meble ze stali, które unowocześnią każdą przestrzeń.

dekoracja organic

dekoracja organic

Meble cięte laserem

Stal to materiał ciągle trendy we wnętrzarstwie. Pasuje do industrialnych przestrzeni. Jego chłodny połysk nadaje też nowoczesnego wyglądu tradycyjnie urządzonym mieszkaniom, które potrzebują jedynie odświeżenia i tzw. liftingu. Niegdyś kojarzony z tanim wyposażeniem (aptekami i magazynami) dziś okazuje się materiałem pożądanym, niezwykle trwałym i podatnym na kształtowanie, ze względu na funkcjonalność chętnie używanym przez twórców designerskich mebli.

metalowa dekoracja ścienna

metalowa dekoracja ścienna

Przy użyciu laserów w alu-forst przygotowujemy bardzo ciekawe stalowe elementy mebli, które potem łączone są z drewnem, szkłem czy kamieniem. Cięcie laserem to usługa, którą wykonujemy dla producentów balustrad, stołów, ławek, szafek, regałów czy schodów. Coraz modniejsze stają się też okna i drzwi z metalowymi szprosami, które pasują zarówno do minimalistycznych loftów jak i do wnętrz stylizowanych na retro.

regal magazynowy

regal magazynowy

Stalowe elementy na wymiar

W alu-frost coraz częściej wykonujemy stalowe elementy według indywidualnych, niepowtarzalnych, autorskich projektów. Przy realizacji tego typu zamówień bardzo ważna jest precyzja wykonania. Jeśli ktoś potrzebuje garderoby do wnęki, musi być ona idealnie dopasowana, co do milimetra. Nasze wycinarki umożliwiają cięcie laserem metali z dokładnością do 0,1mm/1m przy wielkości arkusza 1500x3000mm. Stosujemy zaawansowaną technologię fiber, w której ostrzem tnącym jest światłowód. Fiber tnie materiał nawet o grubości 30 mm. Atutem naszych laserów jest także to, że tną szybko, co nasi kontrahenci bardzo sobie cenią. Dają sobie radę z różnymi rodzajami stali- od zwykłej, konstrukcyjnej i aluminium, po szlachetną kwasoodporną oraz miedź i mosiądz.

wind spinner alu-frost

wind spinner alu-frost