Wydaje się, że nakładka na zderzak, bagażnik czy progi samochodowe to nie jest rzecz konieczna. Spełnia tylko funkcje ochronne i estetyczne. A jednak kierowca, który raz wyposaży swoje auto w te akcesoria, nie chce z nich już rezygnować.

W alu-frost specjalizujemy się w produkcji nakładek samochodowych. Produkujemy je do ponad 40 najpopularniejszych marek, które jeżdżą po polskich drogach i wiemy, że spełniają swoją rolę. Przeważnie inwestycja w nakładki zwraca się w momencie sprzedaży auta. Porysowane progi, zniszczony zderzak, to jedne z pierwszych – bo najbardziej widocznych – mankamentów, które wyłapują potencjalni nabywcy i jeden z najtrudniejszych do zbicia argumentów podczas negocjacji. Tymczasem rachunek jest prosty – koszt nakładki na zderzak to ok. 140 – 200 zł., a za jego ponowne lakierowanie w zakładzie blacharskim trzeba zapłacić nawet do 1000 zł. Nie licząc czasu poświęconego na całą operację.

 

Sprzedażowy hit – nakładki do Nissana Qashqai

W ofercie produkowanych przez nasz zakład akcesoriów samochodowych mamy oczywiście swoje sprzedażowe hity. Chętnie kupowane są nakładki na zderzaki do Opla i Toyoty. To ostatnio jeden z popularniejszych towarów na naszych półkach.

 

Nakładki progowe do Nissana

 

Znakomicie schodzą też nakładki na zderzak do Nissana Qashqai. W segmencie kompaktowych SUVów, to właśnie Qashqai sprzedawał się najlepiej w 2019 roku. W naszej ofercie mamy wszystkie rodzaje nakładek z zagięciem i na progi do tego modelu. Jest to auto bardzo chętnie kupowane przez rodziny. A wiadomo duża rodzina to intensywna eksploatacja i większe ryzyko szybkich zniszczeń. Przecież na wycieczkę trzeba załadować wózek, rower lub hulajnogę. O zarysowanie więc bardzo łatwo. Tymczasem estetyka to rzecz, na którą szczególną uwagę zwracają kobiety. A w przypadku rodzinnych samochodów to one mają zazwyczaj rozstrzygający głos przy decyzji o kupnie.

Zalety nakładek samochodowych alu-frost

Nakładki alu-frost wyróżniają się na rynku przede wszystkim wysoką jakością. Wykonane są z kwasoodpornej stali szlachetnej, dzięki czemu są odporne na różne warunki atmosferyczne – wilgoć, mróz, a także sól i piach. Odradzamy kupowanie tzw. uniwersalnych nakładek, ponieważ nie będą one idealnie dopasowane do progu konkretnego modelu i rocznika, a więc nie spełnią swojej roli. Poza tym mogą uszkodzić powierzchnię progu czy zderzaka, a jeśli będą “odstawać”, mogą także stanowić zagrożenie dla wsiadających.

Nakładki na zderzaki produkujemy w wersji błyszczącej (typu lustro), matowe lub w kolorze czarnym (pokryte folią karbonową). Klienci czasami wybierają nakładki w kolorze auta, aby nie wyróżniały się na tle całego pojazdu, inni zaś wybierają te bardziej kontrastujące. Niektórzy klienci wybierają jednak nakładki kontrastujące z resztą auta, po ty, by je mocniej wyeksponować. Wiele z nich posiada elementy dekoracyjne, poprawiające ogólny wygląd auta i dodające mu klasy.

Nakładka na zderzak

Kolejna zaleta nakładek z alu-frost to łatwy montaż. Wyposażone są w mocną klejącą taśmę, dzięki której bez problemu można je założyć samodzielnie we własnym garażu. Po ich zdjęciu fabryczny zderzak będzie wyglądał jak nowy, a to zawsze robi wrażenie na kupcach.