Samochód a prestiż

Mężczyźni twierdzą, że kupują samochód kierując się tym, co ma on pod maską. Ale to jeden z wielu mitów wygłaszanych na ten temat. Na pewno liczy się też wygoda i wygląd. Ponieważ auto w męskim świecie jest nie tylko środkiem lokomocji, ale też oznaką prestiżu. A fakt, że firmy tuningujące i sprzedające akcesoria samochodowe tylko “dla ładności” tak dobrze radzą sobie na rynku, dowodzi, że panowie to jednak wzrokowcy i uroda ma znaczenie. Kobiety natomiast nigdy nie kryły, że auto musi im się podobać, także jeśli chodzi o kształt, tapicerkę czy detale, a kolorem musi pasować do torebki 🙂

Nakładki na zderzak  – ważny detal

Nakładki na zderzaki samochodowe to jeden z naszych sztandarowych towarów. Stanowią element wizualnego tuningu auta. W alu-frost oferujemy tego typu akcesoria samochodowe do ponad 40 marek aut. Poza tym, że nakładki spełniają swoją funkcję – zabezpieczają zderzak, element samochodu, który jest najbardziej narażony na uszkodzenie, to przede wszystkim dodają mu szyku i klasy.

Dlatego co jakiś czas zaskakujemy klientów, wprowadzając do oferty nowy rodzaj nakładek samochodowych, które wyróżniają się wyglądem, są bardziej ozdobne i efektowne. Z doświadczenia wiemy, że budzą one duże zainteresowanie miłośników motoryzacji. Czasami bowiem wystarczy zmienić jeden detal, by auto nabrało oryginalności i stało się niepowtarzalne.

Nowe nakładki Serii T

W tym roku wzbogaciliśmy nasze portfolio o nowe nakładki na zderzaki Serii T. Odróżniają się one od pozostałych tym, że mają dodatkowy motyw dekoracyjny w kształcie trapezu. Stąd nazwa serii – T. Nakładka ta jest produktem szczególnie starannie przemyślanym właśnie pod względem wizualnym. Wykonana jest ze stali kwasoodpornej i szlifowana do uzyskania eleganckiego matu. Dzięki temu zabiegowi ozdobne trapezy są lepiej widoczne.

Poza tym nakładka z Serii T, jak każda inna, służy ochronie zderzaka. W sprzedaży detalicznej oferujemy model z zagięciem. Posiada on rant, dzięki któremu pokrywa większą część zderzaka. Ten rodzaj jest najchętniej kupowany przez klientów.

Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, by zabezpieczyć auto nakładkami, jest fakt, że zderzak wygląda ładnie także po ich zdjęciu. Jest to element łatwy zarówno w montażu jak i demontażu. Panowie więc, którzy są wzrokowcami, chętniej kupią samochód, w którym zderzak wygląda jak nowy. Panie natomiast docenią fakt, że poprzedni właściciel po prostu dbał o swoje auto.