Nakładki progowe to jedno z akcesoriów samochodowych w portfolio alu-frost, o które najczęściej pytają klienci. Muszą być one idealnie dopasowane do określonego modelu samochodu, dlatego na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę. Właśnie pojawiała się w niej kolejna nowość – nakładki progowe do najnowszego modelu Toyoty Yaris.

Listwy progowe do Toyoty Yaris

Nowa Toyota Yaris

Toyota Yaris czwartej generacji wyjechała na polskie drogi dopiero w drugiej połowie tego roku i od razu wzbudziła zachwyt kierowców. To bardzo bezpieczne i oszczędne miejskie auto. Użytkownicy podkreślają, że znakomicie się prowadzi. Trzycylindrowy silnik wzbogacony jest w innowacyjny system hybrydowy. Auto ma przestronne wnętrze oraz wyposażenie o wysokim standardzie.

Nie dziwi więc, że wielu miłośników japońskich samochodów zdecydowało się na zakup tego właśnie modelu Toyoty, mimo, że jej cena nie należy do najniższych. W salonie oscyluje w granicach 60 – 80 tys. zł., w zależności od napędu i dodatkowego wyposażenia. Ze względu na ekonomiczność i bezpieczeństwo cieszy się dużym powodzeniem wśród rodzin z dziećmi.

Nakładki progowe dopasowane do modelu

Jeśli jednak ktoś zdecyduje się na nowe auto z salonu, zazwyczaj zależy mu, by podczas kilkuletniej eksploatacji nie straciło dużo na wartości. Warto więc zabezpieczyć części, które najszybciej ulegają zniszczeniu, czyli np.: progi. W alu-forst opracowaliśmy właśnie nakładki progowe dostosowane do modelu Toyoty Yaris 2020. Komplet to wydatek 158 zł. Zabezpieczone dodatkowo folią karbonową są droższe – kosztują 228 zł. Nie jest to duży wydatek, wziąwszy pod uwagę cenę auta, a dzięki nakładkom progi nawet po kilku latach będą wyglądały jak nowe. Ich montaż jest bardzo prosty, można go wykonać samodzielnie.

Nakładki progowe do Toyoty Yaris

Nakładki odporne nie tylko na sól

Nasze akcesoria samochodowe wykonane są ze szlachetnej stali kwasoodpornej Materiał ten świetnie sprawdza się w naszej strefie klimatycznej z długą zimą i deszczowymi okresami. Jest też odporny na sól i chemikalia, którymi posypuje się zaśnieżone krajowe drogi.

Zalecamy zakup nakładek na progi szczególnie rodzinom z małymi dziećmi. Nikt nie jest w stanie dopilnować rozbrykanych kilkulatków, którzy na pewno nie zwracają uwagi na takie detale jak progi samochodowe. Pakują się do auta z różnymi niezbędnymi najdziwniejszymi zabawkowymi sprzętami. Po kilku latach takiego intensywnego użytkowania progi mogą więc być bardzo porysowane i zniszczone. Ich ponowna restauracja w zakładzie to już spory wydatek – nawet 1000 zł. Warto więc się zawczasu zabezpieczyć. Nasze nakładki progowe na pewno podniosą wartość auta, kiedy zostanie ponownie wystawione na sprzedaż.