Marka alu-frost znana jest na polskim rynku jako twórca znakomitych akcesoriów samochodowych. W naszej ofercie są nakładki na progi i zderzaki oraz podstopnice. Zwłaszcza ten ostatni asortyment, mimo że ukryty i niewielkich rozmiarów, zyskuje coraz więcej zwolenników. Dlatego opracowaliśmy właśnie nowy model podstopnicy. Może być zastosowana w 109 różnych modelach aut samochodowych najpopularniejszych marek jakie jeżdżą po polskich drogach (do zobaczenia tutaj:https://sklep.alufrost.pl/pl/1159-podstopnice?p=19

Nowy model podstopnicy alu-frost

Nowy model podstopnicy alu-frost

Funkcje podstopnicy samochodowej

Powszechnie uważa się, że podstopnica to tylko element tuningu optycznego i ma jedynie poprawić wygląd wnętrza auta. Jednak spełnia ona też inne funkcje ważne dla kierowców. Podczas jazdy noga musi odpoczywać. Szczególnie jeśli trasa jest długa i męcząca. Podstopnica to miejsce, w które kierowca odstawia nogę po zdjęciu ze sprzęgła. Poprawia komfort jazdy, uczy początkujących kierowców dobrych nawyków. Na dodatek maskuje często powycierane tekstylne elementy podłogi i jeszcze ładnie błyszczy 🙂

Wygoda i design

W alu-frost przykładamy dużą wagę do jakości produkowanych akcesoriów samochodowych. Wiąże się to też z ich estetyką. Nowy model podstopnicy powstał głównie z uwagi na potrzebę odświeżenia designu. Różni się on od naszych wcześniejszych sposobem wykończenia. Starsze podstopnice miały czarne, punktowe, poliuretanowe naklejki. Nowe ozdobione są srebrnymi, pionowymi, także poliuretanowymi prążkami, które nadają jej nowocześniejszego wyglądu. Naklejki te powodują też, że noga nie ześlizguje się z podstopnicy, co dodatkowo poprawia komfort prowadzenia auta.

Podstopnica dopasowana do modelu

Ważne jest, by podstopnica była dobrana do modelu auta. Najwięcej sprzedajemy tego rodzaju akcesoriów samochodowych do takich modeli jak: Kia Rio, Sorento Nissan Micra i Dacia Dokker. Powstają po dokładnym wymierzeniu tej części kabiny. Najpierw tworzymy trójwymiarowy model i z precyzją do milimetra wycinamy laserem elementy ze stali kwasoodpornej, tak by całość idealnie pasowała do wnętrza auta. Wykorzystany materiał zapewnia też, że podstopnice są bardzo trwałe i nadają się do długiej eksploatacji. Dzięki temu też montaż i demontaż podstopnicy jest bardzo prosty i każdy może wykonać go samodzielnie (wiele przydatnych informacji publikujemy na naszym profilu fb https://www.facebook.com/alufrostpl)

Podstopnica alu-frost do Suzuki Vitara

Podstopnica alu-frost do Suzuki Vitara

Wiemy już, że nasz nowy model trafił w gusta klientów, ponieważ otrzymujemy bardzo wiele zapytań i po prostu dobrze się sprzedaje.