Podstopnica dla początkujących i zawodowców

Początkującym kierowcom instruktorzy jazdy mocno wbijają do głowy: kiedy nie używasz sprzęgła, odstaw stopę na bok. Zamontowanie w tym miejscu błyszczącej podstopnicy pomaga wyrobić ten dobry nawyk. Jest to o tyle ważne, że dzięki temu noga odpoczywa. Konieczność przeniesienia jej ponownie na sprzęgło ogranicza też nerwowe ruchy niedoświadczonego kierowcy. W przypadku zawodowców lub rajdowych mistrzów kierownicy to już kwestia higieny pracy. Podstopnica, mimo że uważana jest przede wszystkim za element tuningu optycznego auta, spełnia jeszcze inne funkcje. Doskonale dopasowana do stopy zdecydowanie poprawia komfort prowadzenia auta.

Podstopnice alu-frost dedykowane do modelu

W alu-frost specjalizujemy się w produkcji akcesoriów samochodowych, m.in. nakładek na progi i zderzaki samochodowe. Mamy również w swojej ofercie podstopnice, które mimo, że ukryte, mniej widoczne, stanowią o klasie auta i kierowcy. W przypadku długo eksploatowanych samochodów ładnie maskują powycierane partie. Ich wizualną atrakcyjność podnosi dodatkowo ciekawe, nowoczesne wzornictwo.

Nie wykonujemy podstopnic uniwersalnych. Naszym zdaniem nie spełnią one swojego zadania. Jak każdy element wyposażenia auta, muszą być funkcjonalne i idealnie dopasowane do określonego modelu. W portfolio alu-frost znajdują się akcesoria do około 40 typów samochodów. Najwięcej sprzedajemy ich do to Mitsubishi OUTLANDER, Suzuki ECLIPSE CROSS, oraz Dacii DOKKER. Każda podstopnica jest dokładnie wymierzona, na tej podstawie tworzymy trójwymiarowy model i z precyzją do milimetra wycinamy element laserem.

Dobra cena i prosty montaż

Tak jak w przypadku innych akcesoriów samochodowych, stawiamy przede wszystkim na jakość. Podstopnice wykonujemy ze szlachetnej stali kwasoodpornej, co daje świetny efekt wizualny, a także gwarantuje długą eksploatację. Dodatkowo zabezpieczamy je poliuretanowymi naklejkami. Dzięki nim noga nie ześlizguje się, a podstopnica nie zarysowuje się na skutek intensywnego użytkowania.

Dodatkowym atutem produktu alu-frost jest prostota jego montażu. Założenie podstopnicy nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Jeżeli w tym miejscu w aucie jest plastik, montujemy ją taśmą dwustronną, a jeżeli dywanik – utrzymuje się ona na rzepie. Każdy jest w stanie bez problemu zainstalować ją we własnym zakresie i krótkim czasie.

Oczywiście nie jest to akcesorium niezbędne, konieczne, ale na pewno każdy kierowca stwierdzi, że jeździ mu się z podstopnicą po prostu wygodniej. Nie jest to duży wydatek. Cena podstopnicy alu-frost to 84 zł.