Spiżarnie i piwnice zapewne zostały już opróżnione po długiej covidowej zimie. Ale przecież nie wiadomo jaka będzie następna. Lepiej się zabezpieczyć. Przezorność jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Na nowe zapasy i nie tylko proponujemy regały magazynowe produkowane w alu- frost. Wykonane są z solidnego ocynku o grubości 1 mm. Pomieszczą i udźwigną dużo więcej niż te, które można kupić w popularnych marketach budowlanych.

Grunt to dobra organizacja magazynu

Grunt to dobra organizacja magazynu

Stabilna konstrukcja i trwały materiał

Solidność i wytrzymałość to ich główna przewaga nad podobnymi produktami dostępnymi na polskim rynku. Nośność jednej półki to nawet 120 kg. Jeśli w całym regale jest ich pięć, to są w stanie utrzymać nawet do 600 kg. Oczywiście nikomu nie sugerujemy, by robił na zimę tak duże zapasy 🙂

regal magazynowy

regal magazynowy z alu-frost

Te funkcjonalne meble mogą być używane w różnych celach. Nadają się do organizacji dużej spiżarni, ale świetnie sprawdzą się też przy urządzaniu piwnicy, warsztatu, kotłowni, sklepowego zaplecza czy magazynu. Zgłaszają się po nie chętnie zarówno firmy jak i prywatne osoby. Na dodatek przyjeżdżają po nie z całej Polski, bo fama o jakości i wytrzymałości regałów magazynowych alu-forst już się rozeszła. To meble nie do zdarcia https://alaser.pl/162-balustrady-regaly-magazynowe

Trzy opcje gabarytowe bądź regały magazynowe na wymiar

Produkujemy regały magazynowe z ocynku w trzech rozmiarach. Wszystkie mają tą samą szerokość, niespełna metrową (dokładnie 954 mm) oraz głębokość (404 mm). Różnią się wysokością. Najwyższy liczy prawie dwa metry (1990 mm), średni półtora (1480 mm), najniższy zaś dokładnie metr. Największy regał posiada pięć półek, każdy kolejny o jedną mniej, ale jeśli jest taka potrzeba istnieje też możliwość dokupienia dodatkowych. Cena w zależności od wielkości oscyluje od 240 do 422 zł. Można też zamówić meble na wymiar, wtedy koszt produkcji ustalany jest indywidualnie.

Regały magazynowe można samodzielnie zamontować w domu. Do każdego dołączone są niezbędne elementy do montażu – śruby, nakrętki, podkładki.

Prosty montaż

Prosty montaż

Oczywiście nie życzymy nikomu, aby na kolejną zimę musiał się zabezpieczać w prowiant i robić wielkie zapasy, ale jeśli ktoś chce zrobić porządek w piwnicy czy magazynie, urządzić na nowo warsztat to polecamy nasze solidne regały magazynowe https://www.facebook.com/alufrostpl.