O nas

Akcesoria
samochodoweWszystko zaczęło się w 2003 roku, kiedy powstały pierwsze akcesoria samochodowe alu-frost. Choć od tamtej pory wiele się u nas zmieniło, cel mamy wciąż ten sam – dostarczyć użytkownikom różnych pojazdów wysokiej jakości nakładki progowe i na zderzak, dedykowane do ich wymarzonych aut. Nasze produkty, to nie tylko elementy wizualnego tuningu, ale też ochrona miejsc szczególnie narażonych na zarysowania podczas codziennej eksploatacji auta.

Długość, szerokość, kąt gięcia, i wiele innych parametrów bierzemy pod uwagę, aby nasze produkty były dopasowane nawet w najmniejszym szczególe.

Sprawdź, na pewno mamy akcesoria do Twojego auta.

Przejdź do sklepu

Laserowe cięcie blach
płaskich, rur i profiliLaserowe cięcie blach to obszar, w którym specjalizujemy się już 10 lat. Nasz dział obrabiarek CNC, to maszyny, które pracują 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, ale przede wszystkim, ludzie, którzy ten dział tworzą: operatorzy, planiści, konstruktorzy i technolodzy. Ich wiedza, doświadczenie wspomaga naszych klientów w zakresie doradztwa i projektowania. Zaawansowane technologicznie lasery, magazyn własny materiałów o różnej grubości i wykończeniu, pozwala nam na sprawne realizowanie zróżnicowanych zleceń.

Przejdź do strony

alaser.plAby w pełni wykorzystać potencjał naszego zespołu i możliwości produkcyjne, stworzyliśmy markę alaser.pl

Tutaj powstają stalowe artykuły wyposażenia domu i ogrodu – personalizowane numery na dom, paleniska, kosze na drewno, zegary i parasolniki. Wykorzystując takie technologie jak nadruk UV i grawer, dostarczamy naszym Klientom kolorowe medale, statuetki, breloki i magnesy reklamowe.

Mamy taki atut, że robimy to sami. Od projektu, po realizację. Jeżeli nie znajdziesz produktu, który w pełni spełnia Twoje oczekiwania, napisz do nas, wykonamy go w oparciu o Twoje wskazówki i zaproponujemy rozwiązanie.

Przejdź do sklepu