“Rower to jest świat”, jak śpiewał Lech Janerka. Szczególnie latem, kiedy mknie się jednośladem, mijając stojące w korkach, w okrutnym upale samochody. Problem pojawia się zimą. Rower to jednak rzecz dużych gabarytów. Trudno go przechowywać przez niemal pół roku w małym mieszkaniu czy ciasnej piwnicy, nie zagracając tych pomieszczeń. A jeśli miłośnikami pedałowania jest cała rodzina w grę wchodzi nawet kilka rowerów, które należy gdzieś upchnąć na zimę.

Ale alu-forst i na to znalazło rozwiązanie. Opracowaliśmy solidny i łatwy w montażu wieszak na rower, który od razu pokochał cały rowerowy świat. Dzięki niemu rower można powiesić na ścianie, tak by nie zajmował wiele miejsca.

 

Solidny i funkcjonalny wieszak na rower alu-frost

Solidny i funkcjonalny wieszak na rower alu-frost

Użyteczny i dekoracyjny

Dlaczego wieszak na rower produkcji alu-frost budzi takie zainteresowanie? Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo wytrzymały (udźwignie nawet 25 kilogramowy egzemplarz). Można go dopasować zarówno do rozmiarów roweru jak i do rodzaju ściany. Na dodatek jest po prostu ładny i estetycznie wykonany. Jeśli ktoś nie ma piwnicy i musi zmieścić go gdzieś w domu na ścianie, może stanowić intrygującą dekorację.

Wieszak na rower alu-frost

Wieszak na rower alu-frost

Wieszak na rower alu-frost to zestaw składający się dwóch podpór na koła i wieszaka na pedał (plus rzeczy do montażu). Te trzy elementy mają dekoracyjny rowerowy motyw. Wycięte zostały laserem z wysokogatunkowej stali o grubości 3 mm i pomalowanej proszkowo na czarny kolor. Są małe i dyskretne. Jak wyglądają można zobaczyć w naszym internetowym sklepie: https://alaser.pl/produkty/1741-wieszak-na-rower.html?fbclid=IwAR394Ag72QXIw9fVnFWOTsOnfX9oX4HDm-JgRDNjC49T2t7IQFJ_2pSxoFI

podpory mają dekoracyjne motywy rowerowe

Podpory wieszaka mają dekoracyjne motywy rowerowe

Kilka danych technicznych o wieszaku na rower

Nasz wieszak na rower bez problemu można zamontować samodzielnie. W zestawie montażowym znajduje się 7 wkrętów i kołków, podkładki oraz zaślepki. Przy czym ważne jest by dobrać odpowiednie kołki do rodzaju ściany, co pozwoli zaoszczędzić nerwów podczas montażu. Kołki nadają się do ścian z żelbetonu, silikatu lub gazobetonu.

Wieszak na rower pozwala lepiej zorganizować przestrzeń i zaoszczędzić miejsce

Długość podpory na koła jest optymalna. Wynosi 250 mm (wysokość to 181 mm) i sprawdzi się niemal we wszystkich modelach dostępnych na rynku. Wieszak na pedał ma długość 258 mm, a wysokość: 185 mm. Też jest uniwersalny. Ale podczas kupna dobrze jest sprawdzić, czy będzie odpowiedni dla naszego jednośladu.

Całość ma przemyślany kształt, który sprawia, że zawieszanie i zdejmowanie roweru jest łatwe i bezpieczne. Wieszak na rower sprawdzi się zarówno mieszkaniu, jaki w pomieszczeniach gospodarczych: piwnicy czy garażu. Dzięki niewielkim rozmiarom spełnia swoją funkcję, ale nie razi ani nie zajmuje miejsca (więcej na: https://www.facebook.com/alufrostpl )

Wieszak na rower dyskretny i dekoracyjny